Sleva!

Zavinovací kalhoty Fisherman Pants Organic unisex

700.00 

Zavinovací kalhoty FISHERMAN PANTS neboli „rybářské kalhoty“ jsou celosvětově velice oblíbené pro pohodlí, které nabízejí, a univerzální velikost. V současné době zažívají fishermanky z organické neboli bio bavlny obrovský boom mezi eko-produkty. Při jejich výrobě nejsou použita žádná chemická barviva ani bělicí prostředky. Proto jsou velmi vhodné pro alergiky. Typickým znakem fishermanek je velikost „one size fits for all“ . Prostě – padnou každému. Jsou extra široké, zavinutím je přizpůsobíte šířce pasu a ohnutím v pase můžete nastavit libovolnou délku. Nikde vás neobepínají, neškrtí, jsou velice pohodlné, vzdušné a flexibilně se přizpůsobí vašemu pohybu. Fishermanky jsou vhodné pro muže i ženy, lze u nich libovolně nastavit délku nohavic i jejich velikost v pase. Dá se říci, že jsou to zavinovací kalhoty, hodí se na nošení ve volném čase, na bojová, relaxační či meditační cvičení, na jógu, tai chi, ale i na turistiku a jiné outdoorové aktivity. Díky své univerzální velikosti a nastavitelnosti jsou fishermanky velmi oblíbené i u těhotných žen.

Prioritou pro nás je, aby se v našem oblečení každý cítil pohodlně, díky originálním střihům a vzorům jedinečně a užíval si tak pocit 100% relaxu.

Materiál: 100% organická bavlna, nebarvené,  nebělené.

Barva: přírodní

Vhodné pro: outdoorové aktivity, bojová, relaxační a meditační cvičení.

Dostupné velikosti:

XL (pas: max.120 cm, délka nohavic: max. 105 cm),
XXL (pas: max. 140 cm, délka nohavic: max. 110 cm).

Péče: jemné praní v pračce při teplotě max. 30°C. Nesmí se bělit. Sušení výrobku nejlépe ve stínu. Žehlení při teplotě max. 150°C.

Způsob oblékání

Katalogové číslo: 005 Kategorie: , ,