Publikováno

Vítejte na stránkách značky YES I´M!

Dovolte nám v krátkosti se představit. I když to podle názvu tak nevypadá, YES I´M je značkou ryze českou. Filozofií jejích tvůrců je nabízet produkty a služby zaměřené na harmonii těla a duševní rovnováhu. Součástí značky bude proto v dohledné době i relaxační studio YES I´M. Více o nás si můžete přečíst zde.

Hlavní produktovou nabídkou našeho eshopu je v současné době unikátní kolekce oblečení značky YES I´M. Nabídka je nicméně průběžně aktualizována a doplňována o nové produkty.

Buďte originální  s unikátní kolekcí YES I´M, aneb oblečení „hezky thajsky“

Jsme přímými dovozci. Thajsko, thajskou kulturu i mentalitu známe velice dobře a je nám blízká. Nenakupujeme na trzích, ale ve spolupráci s naším partnerem si v Thajsku necháváme přímo pro značku YES I´M šít oblečení na míru. Jedná se o ruční výrobu, vybíráme kvalitní materiály, originální střihy a přizpůsobujeme velikosti oblečení evropským požadavkům.

Zaměřujeme se především na oblečení volných střihů, které se přirozeně přizpůsobí tělu a jeho pohybům. Hodí se na nošení ve volném čase, na bojová, relaxační či meditační cvičení, na jógu, tai chi, zumbu, orientální a jiné druhy tance. Díky své flexibilnosti je naše oblečení také velmi oblíbené u těhotných žen. Prioritou pro nás je, aby se v našem oblečení každý cítil pohodlně, díky originálním střihům a vzorům jedinečně a užíval si tak pocit 100% relaxu.

V dohledné době si budete moci v našem eshopu rovněž zakoupit kvalitní přírodní kosmetiku Aromaterapie KAREL HADEK, přírodní kosmetiku s ovčím mlékem OVIS a ručně pletené zboží.

Věříme, že vám s naší nabídkou padneme do noty a těšíme se na naše věrné zákazníky.