Publikováno

YES I´M partnerem cvičebního turné Václava Krejčíka Powerjóga “nová cesta”

Václav Krejčík, jeden z neuznávanějších lektorů powerjógy a zastánce zdravého životního stylu, vydává novou knihu Powerjóga “nová cesta”. Tuto knihu osobně představí v rámci svého cvičebního turné v Čechách i na Slovensku. Jsme velice rádi, že filozofie značky YES I´M naplňuje poslání této knihy a Václav Krejčík si značku YES I´M vybral jako jednoho z partnerů pro své turné. Na turné se můžete setkat s prezentací nové kolekce YES I´M Hedvábný relax.  

V nové knížce Václava Krejčíka se dočtete o powerjóze, józe, zdravém stravování a celkovém přístupu ke zdravému životnímu stylu. Naučíte se správně cvičit jógu, najdete inspiraci ke zdravé stravě a motivaci zůstat na cestě k trvalé kondici a zdraví. Knihu vydává Grada a bude k dostání ve všech obchodech, kam Grada dodává knihy.

Nová kolekce YES I´M Hedvábný relax se zaměřuje především na oblečení volných střihů z thajského hedvábí, které se přirozeně přizpůsobí tělu a jeho pohybům. Hodí se pro jógu, tanec, volný čas či pro těhotné. Filozofií značky YES I´M je nabízet produkty a služby zaměřené na harmonii těla a duševní rovnováhu. 100% relax je to, co klientovi chceme nabídnout. I při relaxu můžete být originální.

Více o nové knize Powerjóga „nová cesta“ na  www.jogadnes.cz

Více o nové kolekci relax oblečení YES I´M na www.yesim.cz.